LEYLİ’NİN HİKAYESİ

http://musee-clemenceau.fr/georges-clemenceau-jean-noel-jeanneney-saint-raphael/dsc_8303-rmichel-johner-ok-pbm-2/ Leyli Sanat, 1 Aralık 2017’de bir fikirden ortaya çıkan, 1 Ocak 2018 itibariyle de proje olarak yayın hayatına başlayan ve sanatsal/kültürel etkinliklerle varlığını sürdüren yeni nesil, alternatif bir sanat topluluğudur.

Ufuk Kadız, Melek Kılıçgedik, Sevginur Dikin, Eylül Yüksel gibi İletişim Fakültelerinin farklı bölümlerinden öğrencilerin geliştirdiği bu proje internet sitesinden, sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram) ve YouTube hesapları üzerinden faaliyetlerini sürdürüyor. Ayda bir kere toplantılarla bir araya gelen ekip; aynı zamanda herkese açık şekilde etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerin başında kitap okuma ve film izleme günleri, müzik geceleri ve buluşmalar geliyor. Bu etkinliklerin ortak özellikleri ise herkesin kendini rahatça ifade edebildiği, eleştirel, yaratıcı bir alan yaratmak ve bunu sohbet havasında sürdürebilmektir.

Ordered Valium 3 Mg Iv Stat

Leyli Sanat’ın Amacı

Buy Valium 5Mg Online Her yaştan, meslek grubundan, statüden, cinsel kimlikten insanların bir araya gelerek kendi sanatsal projelerini (yazılı, işitsel veya görsel) fikir aşamasından gösterimine kadar geliştirip sunabildiği, birbirine yardım edebildiği, herkesin kendi yerini/görevini kendi oluşturduğu alternatif bir kültür/sanat platformu oluşturmak.

Ordered Valium 3 Mg Iv Stat Neden “Leyli”?

Leyli, Farsça bir kelime olup, gece, gece gibi karanlık, yatılı, kalıcı anlamına gelir. Leyli Sanat ekibi ise geceden beslenir, geceleri çoğu insanın aksine uyumaz, kitaplara düşer, müzik dinler, film izler ya da kalemiyle baş başa kalır. Daha azınlığı fakat kalıcı olanı temsil eder. Genel itibariyle sakindirler fakat umutlarını her zaman sanata yöneltirler ve üretim sağlarlar.

“12 Ay 12 Tema”

Aralık 2017’de proje geliştirilirken 2018 yılı boyunca işlenecek temaları belirlemek adına ekip bir araya geldi ve “12 Ay 12 Tema” sloganını kullanarak her ayda gerçekleşen önemli olayları dikkate alarak yıllık temalara karar verdi. Üretilen içerikler bu temalar çerçevesinde gerçekleşiyor. Temaları aşağıda görebilirsiniz.

 

OCAK 2018: MÜCADELE Valium Online Buy ŞUBAT 2018: AŞK
Buy Valium Sweden MART 2018: BAHAR http://aytodeguadalupe.es/?p=985 NİSAN 2018: BEDEN
Buy Diazepam Tablets Online MAYIS 2018: TEMAS http://bikeelectric.ie/event/open-day-for-little-twigs-toddler-group-3/ HAZİRAN 2018: GÖÇ
Buy Genuine Valium Online TEMMUZ 2018: SU AĞUSTOS 2018: BOŞLUK
EYLÜL 2018: BARIŞ http://bonne-annonce.fr/tag/pompe-immergee/ EKİM 2018: NEFES
Valium Online Buy Uk KASIM 2018: ŞİDDET http://harmonymakadibay.com/de/gallery_more.php?id=12 ARALIK 2018: HAK

http://bonne-annonce.fr/attachment-sitemap.xml Leyli Sanat’ın Hedefi ve İş birlikleri

Leyli Sanat ekibi gönüllü bir şekilde bir araya gelen ve “Birlikte üretiyoruz!” sloganını kullanan dijital bir platformu aşarak fiziki bir mekân haline gelmeyi amaçlamaktadır.

İnsanlar mekâna gelip bir kafedeki gibi çay – kahve hizmetlerini alabilecekken, aynı zamanda mekânda bulunan sanat içeriklerini de görerek şehrin kalabalığından ve yoruculuğundan bir nebze olsun kurtulabilecekler. Aynı zamanda ekiple iş birliği yapmak adına kendi projelerini paylaşıp geliştirebilirken, fikirden üretimine, gösterimine kadar Leyli Sanat ekibiyle beraber çalışabilirler.

Leyli Sanat ekip üyelerinin yaptığı bağışlarla masraflarını karşılamakta, aynı zamanda mekan ev sahiplikleri ile etkinliklerini gerçekleştirmektedir.

Sponsorluk, iş birlikleri ve gönüllülük için bize ulaşın!

leylisanat@gmail.com

facebook.com/leylisanat

twitter.com/leylisanat

instagram.com/leylisanat

0554 185 1224