Komplike Dergi, Oblomov’da Lansman Düzenleyecek!

Reading Time: 1 minuteKomplike Dergi, Oblomov’da Lansman Düzenleyecek! Sosyal bilimler ve sanat dergisi Komplike, Kadıköy Caferağa’da bulunan Oblomov’da düzenlenen etkinlik ile birlikte basın mensupları ve okuyucuları ile buluşacak! Geçtiğimiz yıl Güney Güneyan’ın kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini üstlendiği Komplike Dergi dijital olarak yayın hayatına başlamış ve yakın zamanda ise basılı yayın formatında okuyucular ile buluşacağını açıklamıştı. Dergi ekibi … Okumaya Devam Et!Komplike Dergi, Oblomov’da Lansman Düzenleyecek!

Leyli Sanat, Murat Erdin ile İmza ve Söyleşi Günü Düzenledi

Reading Time: 1 minuteLeyli Sanat ekibi, temmuz ayı etkinliği olarak gazeteci/yazar Murat Erdin ile söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi. Kadıköy Edebiyat Atölyesi’nde gerçekleşen etkinliğe ilgi büyüktü. Murat Erdin’in 2018 başında çıkarmış olduğu “Dünya Hala Büyük, Yaşam Hala Kısa” kitabının üzerine başlayan sohbette, teknoloji-insan-edebiyat temalarına değinildi. Aynı zamanda sinema-edebiyat ilişkisi, medyanın -özellikle sosyal medyanın- insan ilişkileri üzerindeki etkisi katılımcıların … Okumaya Devam Et!Leyli Sanat, Murat Erdin ile İmza ve Söyleşi Günü Düzenledi

“Komplike Dergi” Basılı Yayına Hazırlanıyor!

Reading Time: 3 minutesKomplike Dergi basılı yayın formatında okuyucusuyla kucaklaşmaya hazırlanıyor!   Sosyal bilimler ve sanat çatısı altında gazeteci yazar Güney Güneyan’ın kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini üstlendiği Komplike Dergi geçtiğimiz yıl dijital olarak yayın hayatına başlamıştı. Şimdilerde ise ilk sayı hazırlıklarının sona ermekte olduğu ve derginin kuruluş yıldönümü olan Ağustos ayında basılı olarak da yayında olacağı sosyal … Okumaya Devam Et!“Komplike Dergi” Basılı Yayına Hazırlanıyor!