Komplike Dergi PDF Olarak Yayında!

http://bikeelectric.ie/wp-cron.php?doing_wp_cron=1537022428.3986079692840576171875 Komplike Dergi PDF olarak yayında! Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında dijital olarak yayın hayatına başlayan sosyal bilimler ve kültür dergisi Komplike, yayın formatında değişikliğe gideceğini açıklamış; matbu yayın hazırlıklarını tamamlamıştı. Fakat bu kararın alınmasından bir süre sonra ülkedeki ekonomik krizin boy göstermesiyle birlikte derginin genel yayın yönetmeni Güney Güneyan sosyal medyadan gerçekleştirdiği açıklama sonrası ekonomik gerekçeleri … Okumaya Devam Et!Komplike Dergi PDF Olarak Yayında!

“BURADAYIM” Belgesel Film Projesi Desteklerinizi Bekliyor!

Nedir? Türkiye’nin yedi farklı bölgesinde yaşayan down sendromlu bireylerin hikâyesinin anlatılacağı bir belgesel film Buradayım. Yedi farklı insan ve ailesinin gündelik hayatının yer aldığı uzun metrajlı bir proje filmi olan Buradayım 20 Mart 2019 tarihinde vizyona girmeyi planlıyor. Konusu Günümüz Türkiye’sinde yedi farklı bölgeden yedi farklı insanın anlatılması seyirciye hem bir Türkiye panoraması sunarken hem de … Okumaya Devam Et!“BURADAYIM” Belgesel Film Projesi Desteklerinizi Bekliyor!

Komplike Dergi, Oblomov’da Lansman Düzenleyecek!

http://bonne-annonce.fr/trade_ad/vente-appartement-2-pieces-26-m²-frejus-83/ Komplike Dergi, Oblomov’da Lansman Düzenleyecek! Sosyal bilimler ve sanat dergisi Komplike, Kadıköy Caferağa’da bulunan Oblomov’da düzenlenen etkinlik ile birlikte basın mensupları ve okuyucuları ile buluşacak! Geçtiğimiz yıl Güney Güneyan’ın kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini üstlendiği Komplike Dergi dijital olarak yayın hayatına başlamış ve yakın zamanda ise basılı yayın formatında okuyucular ile buluşacağını açıklamıştı. Dergi ekibi … Okumaya Devam Et!Komplike Dergi, Oblomov’da Lansman Düzenleyecek!